TECHNOLOG VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ | MIMO AUTOMOTIVE | BEZ AJ

04.05.2024

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici TECHNOLOG VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ | MIMO AUTOMOTIVE | BEZ AJ v lokalitě Louny.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Louny
GEO: 50.3567009, 13.7968578
Úvazek plný,
Plat 45 000 až 52 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi technolog průměrný
Vzdělání Vysokoškolské

Další informace
Máte zkušenosti se vstřikováním plastů a hledáte novou příležistost? Pak hledáme právě vás, a tak pošlete svůj životopis!!!

Náplň práce:
- zajišťování optimálního využití technologie
- optimalizace výrobních procesů a parametrů výroby
- rozbor vad a odchylek ve výrobě a jejich náprava
- školení techniků vstřikolisů
- tvorba technologických postupů a pracovních instrukcí
- vzorování forem

- bonusy
- stravenky
- 25 dní dovolené
- flexibilní pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 417 662 810
Grafton Recruitment