SALESFORCE DEVELOPER | 100 000 Kč

11.04.2024

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici SALESFORCE DEVELOPER | 100 000 Kč v lokalitě Ostrava.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Ostrava
GEO: 49.8412715, 18.2902483
Úvazek plný,
Plat 80 000 až 100 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi developer nadprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Čeština - C2 - expert
Angličtina - B2 - pokročilý

Další informace
Máte zkušenost s vývojem Salesforce platformy? Chcete se podílet na rozvoji Salesforce pro zahraniční výrobní společnost? Domluvíte se bez problému anglicky?

Pokud Vám to zní jako skvělá příležitost, tak se nám neváhejte ozvat!

Mezinárodní výrobní společnost se závody v ČR hledá nového kolegu nebo kolegyni na pozici Salesforce developer pro posílení interního IT týmu.

Jak bude vypadat Vaše náplň práce?

* zodpovědnost za rozvoj systému Salesforce
* zajištění celkového provozu CRM v oblasti marketingu a e-commerce
* poskytování technické podpory uživatelům
* vývoj a testování nových funkcí
* integrace do systémového prostředí společnosti
* implementace dalších rozšíření a doplňků
* správa technické dokumentace

* měsíční prémie až 23 % mzdy
* čtvrtletní prémie
* finanční bonus před Vánocemi
* 5 týdnů dovolené
* pružná pracovní doba
* možnost home office (do kanceláře jednou / dvakrát za dva týdny)
* závodní kantýna
* Cafeterie
* příspěvek na penzijní připojištění
* vzdělávací programy
* zvýhodněný tarif i pro rodinné příslušníky
* firemní akce, společné sportovní akce

Máte zájem o tuto práci?

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 542 424 521
Grafton Recruitment