MISTR VÝROBY PROSTĚJOV

09.12.2023

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici MISTR VÝROBY PROSTĚJOV v lokalitě Prostějov.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Prostějov
GEO: 49.471508, 17.1124191
Úvazek plný,
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Čeština - C2 - expert

Další informace
Pro výrobní firmu hledáme člověka, který dohlíží na skupinu operátorů výroby, což není nikdo jiný než MISTR / MISTROVÁ.

Náplň práce:
- vedení týmu operátorů výroby (cca 30-40 lidí, smíšený kolektiví)
- komunikace s týmem a napříč výrobou, kvalitou, údržbou
- dodržování výrobních plánů
- proškolení nováčků
- docházkový systém
- motivace lidí
- porady
- zodpovědnost za fungování týmu

Nástup co nejdříve či dle možností. Smlouva na HPP na 2 roky, poté na neurčito.

- nástupní mzda odvislá na zkušenostech
- hromada benefitů
- čisté, moderní prostředí
- 25 dní dovolené
- dotovaná strava

Zázemí nadnárodní společnosti patřící mezi 10 nejlépe hodnocených firem v ČR.

"Tato nabídka
již byla obsazena."